Grzejniki Jawo w Żarka nad Nysą.

Stożki na palety "NIE PIĘTROWAĆ" znalazły zastosowanie jako czapeczka i koszulka firmowa leży jak trzeba :)

Dziękujemy za filmik i pozdrawiamy !

Restauracja "Szyszka" Szczecin

Jestem trzeci sezon użytkownikiem grzejników JAWO, które służą do ogrzania drewnianego domku rekreacyjnego, całorocznego i ponieważ kończę rozbudowę to zdecydowałem się dokupić kolejne grzejniki. Sprawdziło się wszystko, co podają materiały informacyjne. Grzejniki są bardzo wydajne, ekonomiczne, łatwe w montażu i obsłudze. Nie miałem też żadnej awarii ani usterki. Na dodatek, jak twierdzą również nasi goście, grzejniki są eleganckie i czyste (nad nimi nie ma typowych ciemnych smug). Cena jednostkowa wydaje się wysoka, ale gdy się dokona kalkulacji oszczędności prądu, brak konieczności pieca centralnego i rurek instalacyjnych, które są konieczne w innych typach ogrzewania to moim zdaniem wychodzi całkiem opłacalnie. Poza tym każdy grzejnik jest zasilany osobno więc nawet gdyby doszło do awarii jednego, to pozostałe ciągle działają. Inną zaletą jest to, że zmiana lokalizacji grzejnika to kwestia kilkunastu minut. Fajne jest również to, że dystrybutor, Pani Ania jest niezmiennie bardzo miło i pomocna. Pozdrawiamy Panią!

Andrzej i Kasia Bromberek, Wojnówko k. Poznania

Wyrażamy zgodę na publikację powyższej opinii. Andrzej i Kasia Bromberek

 

 

ela krosiendowicz

Chciałabym się podzielić opinią o grzejnikach mam je już drugi rok . Jestem bardzo zadowolona. Znajomi jak się dowiedzieli że instaluję elektryczne to : coś ty ile będziesz płacić za prąd,co będzie jak nie będzie prądu.

Za prąd płacę nie więcej niż za węgiel nie noszę węgla na 2 piętro ,mam stałą temperaturę w domu . A prądu jak nie będzie to ci co mają gazowe też będą mieli zimno.

Instalacja grzejników jest bardzo prosta po prostu wtyczka do gniazdka i już nastawiam jaką chcę temperaturę i gotowe.

Uważam że zakup grzejników jest bardzo dobrym pomysłem.

Kto ma piece węglowe niech się nie zastanawia gorąco polecam. Ela Wrocław

 

 

Kraków 2019

Dziękuję bardzo za rzetelne informację oraz szybką i sprawną usługę serwisową Firma godna polecenia na 100%

 

 

Klient Ustroń/listopad 2019

Zakupiłem rok temu grzejnik 1600W 16B03H2NV+ LCD. Dla mnie REWELACJA. Ciepełko równo się rozchodzi po świeżo wyremontowanej łazience a rachunki za prąd nie wzrosły pomimo że podrożał. Polecam. Rodzinka z Ustronia.

 

Mariusz Sowa

Mieszkam w kamienicy. Mieszkanie ocieplone , wyremontowane.

Postanowiłem zakupić Grzejniki Jawo i stwierdzam z całą pewnością, że charakteryzują się niskim zużyciem energii(koszty są takie same jak przy ogrzewaniu ekogroszkiem), natomiast użytkowanie można porównać z czystą zabawą.

Wystarczy na wyświetlaczu zmienić temperaturę, nawet o pół stopnia i tak wygląda obsługa urządzeń. Skończył się temat przeglądów, usterek różnych elementów, niespodziewanych napraw, a co za tym idzie, dodatkowych wydatków! Do tego w końcu w domu panuje czystość i zawsze jest ciepło. Dodam jeszcze, że moi rodzice, którzy mieszkają na osiedlu, rocznie koszta za ogrzewanie, ciepłą wodę oraz rachunek za prąd, mają o prawie tysiąc złotych wyższe ode mnie.

Po za tym w przyszłości planuję zainstalowanie paneli wotowoltaicznych, co w zdecydowany sposób przełoży się na dodatkowe oszczędności.

Obsługa kontaktowa i miła, Pani Ania świetnie doradza oraz w szybkim tempie realizuje zamówienie. Serdecznie polecam! 

 

 

KLIENT ALLEGRO

Gratulacje, Robert_pb poleca zakupy u Ciebie.

Zgodność z opisem

★★★★★

Obsługa kupującego

★★★★★

Koszt wysyłki

★★★★★

Przedmioty z zamówienia

Grzejnik elektryczny Jawo Lamina 1500W (8270292022)

 

PRUDNIK 2019

Dobry wieczór!!!

Bardzo dziękujemy za fachową pomoc w zaprogramowaniu grzejników i bardzo miłą obsługę.

Rzadko spotyka się tak miłe traktowanie klienta.

Pozdrawiamy .

J.E Brulewscy .

 

HISTORIA WYBORU/Planowanie budowy

Planując budowę domu zastanawiałem się nad wieloma rożnymi rozwiązaniami technologicznymi związanymi z sama konstrukcja budynku jak również instalacjami i wyposażeniem. Dom postawiłem na "zimnej płycie" wykonanej przez firmę LEGALETT. Zimna dlatego ze nie przypadło mi do gustu ogrzewanie proponowane w tej technologii ale za to bardzo odpowiadało mi wykonanie samej płyty w tempie ekspresowym (3 dni) z dokładnością do 1 mm. Ze względu na różnorakie problemy jakie stwarzają głównie ekipy budowlane zdecydowałem się na technologie szkieletowa w wersji prefabrykowanej wykonana przez firmę REGA z trzech głównych powodów: - wszystko zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości i przez fachowców najwyższej klasy, - szybkość budowy jest oszałamiająca.. po 3 miesiącach od rozpoczęcia budowy mogę się wprowadzając do gotowego domu, - izolacyjność termiczna budynku jest rewelacyjna. Powodów dlaczego ta technologia i dlaczego ta firma jest więcej ale to inna bajka.

Rodzaje ogrzewania i weryfikacja

Trzeci powód miał największy wpływ na wybór ogrzewania. Podszedłem do tego standardowo... chce mieć ogrzewanie tanie w eksploatacji i ekologiczne... Mając do wyboru raptem kilka możliwości wziąłem pod uwagę wszystkie żeby sprawdzić co z czym się je. Węgiel i jego pochodne odpadł w przedbiegach głównie przez bałagan jaki powstaje przy korzystaniu z tego typu ogrzewania. Gazu na działce nie było i nie będzie ale brałem pod uwagę instalacje zbiornika. Krotka dyskusja z zona skutecznie zniechęciła mnie do tej formy ogrzewania. Oleju nie chciałem bo jest za drogi. Następne w kolejności były pelety i ogrzewanie kotłem na drewno. Oba rodzaje bardzo ekologiczne oba wyglądały na ekonomiczne z małym ale... Nie miałem najmniejszego zamiaru wstawać w nocy i dokładać do kominka czy kotła a bardzo wygodne rozwiązanie ze zbiornikami akumulacyjnymi okazało się również bardzo drogie. Za to pelety bardziej mi się podobały zwłaszcza w połączeniu z solarami.. tanio.. darmowo.. ekologicznie.... taaaaa Dzięki dwom znajomym którzy maja ogrzewanie na pelety miałem możliwość poznania technologii od kuchni a nie od strony marketingowca. Wyszły wszystkie za.. wyszły tez wszystkie przeciw... No i okazało się ze przeciw jest więcej niż za... i peletów nie ma. Solary również.. nie uznałem za stosowne wydawania pieniędzy na coś co działa przez mniej więcej pol roku i to wtedy kiedy jest najmniej potrzebne.

Moje zainteresowanie jak pewnie każdego budującego dom skierowały się ku technologii najbardziej ekonomicznej i ekologicznej ze wszystkich i najbardziej zaawansowanej technologicznie... Tak tak... teraz będzie o pompie ciepła połączonej z rekuperatorem. To rozwiązanie fascynowało mnie od samego początku.. ciepło za darmo... no prawie za darmo.... no właśnie.... a prawie robi WIELKA RÓŻNICE. Po pierwsze cala instalacja jest bardzo kosztowna co było dużym argumentem przeciw.. po drugie jest niewiele osób które naprawdę się na tym znają i potrafią prawidłowo doradzić.. zainstalować i skonfigurować cały system a to już było BARDZO WIELKIM ARGUMENTEM PRZECIW. No i co teraz??? Przecież nie będę ogrzewał domu prądem.. nie ma takiej opcji... bo przecież wszyscy wiedza ze ogrzewanie energia elektryczna jest DROGIE. Skoro wszystko odpadło to zdecydowałem się najpierw sam sprawdzić czy ogrzewanie energie elektryczna naprawdę jest drogie... przecież wszyscy... MOGĄ SIĘ MYLIĆ.

No i rzeczywiście.. na pierwszy rzut oka ogrzewanie energia elektryczna może wydawać się drogie... ale.... - nie muszę poświęcać pomieszczenia na kotłownie zrobiłem z niej nieplanowany pokój, - nie będę palaczem w swoim własnym domu, - nie potrzebuje kotła, kominka, rozdzielaczy, rur, ani drogiej automatyki, - nie potrzebuje dodatkowej instalacji.. wystarczy dołożyć kilka kabli, - nie potrzebuje kominów, - nie będę musiał budować drewutni, wiaty i innych budynków na paliwo, - nie muszę organizować dostawy paliwa na sezon grzewczy, - nie muszę odpalać całej kotłowni w chłodne dni poza sezonem albo chodzić "w futrze" bo zimno a na dzień czy dwa uruchamianie kotłowni jest bez sensu, - mogę regulować temperaturę idealnie i osobno dla każdego pomieszczenia, - mogę się obejść bez drogich przeglądów kotłów, kominów i instalacji. - sprawność grzejników jest w najgorszym wypadku 100%, - nie ma się w nich co zepsuć, - gwarancje na grzejniki nawet do 20 lat, - wygoda i prostota obsługi.. ustawiam temperaturę w pokoju.. i koniec. Kiedy się zastanowiłem nad wszystkimi argumentami doszedłem do wniosku ze dzięki ogrzewaniu elektrycznemu oszczędzę dużo pieniędzy.. czasu i nerwów na instalacje.

Dodatkowo koszt ogrzewania przy zastosowaniu odpowiednich grzejników może być zbliżony lub niewiele wyższy od innych rodzajów ogrzewania przy koszcie inwestycji o wiele niższym. Po podjęciu decyzji o wyborze sposobu ogrzewania zacząłem szukać odpowiednich grzejników. Z oczywistych względów standardowych grzejników nie brałem pod uwagę...

Brałem pod uwagę zastosowanie pieców akumulacyjnych ale po dłuższym zastanowieniu i wysłuchaniu opinii użytkowników uznałem ze to tez nie jest dobre rozwiązanie. Co z tego ze grzejniki "ładują" się w nocy w tańszej taryfie skoro właśnie w nocy podczas tego ładowania nagrzewają mi pomieszczenia a w dzień kiedy mnie nie ma w domu oddają cale ciepło.. Czyli mam zimno aż do kolejnego ładowania po przejściu na nocna taryfę....

Decyzja na lata

I wtedy całkiem przypadkiem... na FORUM... trafiłem na grzejniki elektryczne JAWO niemieckiego producenta. Po zapoznaniu się z technologia stwierdziłem ze to jest dokładnie to o co mi chodziło... - grzejniki bardzo szybko i bardzo precyzyjnie nagrzewają pomieszczenie do zaprogramowanej temperatury. - każdy grzejnik ma swój termostat z automatycznym sterowaniem tygodniowym i wyświetlaczem LCD, - wkład ceramiczny nagrzewa się w kilka minut aby później przez kilkadziesiąt minut oddawać nagromadzone ciepło, - aluminiowa obudowa działa jak radiator przyśpieszając emisje ciepła, - grzejniki są wykonane bardzo dokładnie i profesjonalnie i są po prostu ładne, - montaż jest bardzo prosty.. ogranicza się do zamontowania uchwytów, powieszenia na nich grzejnika, włożenia wtyczki do gniazdka i ustawienia zadanej temperatury. Kiedy wybierałem grzejniki zastanawiałem się ile energii mogą zużyć na ogrzaniem mojego domu. Wyliczenia matematyczne "na wprost" dawały niebotyczne kwoty ale producent powiedział żebym się nie martwił.

Wyliczenia ze względu na zbyt duża liczbę parametrów do tego zmiennych będą zawsze nieprawidłowe a rzeczywiste zużycie będzie na pewno dużo niższe od tego wyliczonego. Wybrałem 12 grzejników o łacznej mocy 21,6kW. Grzejniki dotarły dokładnie w ustalonym terminie. Jak się okazało montaż grzejnika rzeczywiście jest bardzo prosty i zajmuje około 10 minut. Sterowanie i programowanie jest bardzo proste i czytelne. Od dnia montażu i uruchomienia grzejników zacząłem prowadzić zapiski zużycia energii elektrycznej żeby mieć pogląd na późniejsze koszty. Grzejniki zostały zamontowane jeszcze podczas prac budowlanych tuż przed wylaniem podłóg żeby przyspieszyć wysychanie wylewki. Do tego wszystkiego budowlańcy wchodzili.. wychodzili.. wnosili materiały.. otwierali okna.. zostawiali otwarte wejście na strych.. Przez to wychładzali pomieszczenia i temperatura nie mogla się ustabilizować wiec grzejniki pracowały więcej niż było założone. W konsekwencji zużycie energii elektrycznej wyniosło w tym okresie ok. 55 kWh/dobę.

Musze się przyznać ze trochę mnie to zużycie przestraszyło. Po wylaniu podłóg zostały zakończone wszystkie prace budowlane i działała już tylko ekipa od wykończeniówki. Układali płytki.. panele.. szpachlowali i malowali ściany. Pomieszczenia się ogrzały, odparowała woda z wylewki i ustabilizowała się temperatura w pomieszczeniach na zaprogramowanym poziomie. I od tego momentu grzejniki zużywają ok. 25-30 kWh/dobę. W tej chwili mam jeszcze taryfę budowlaną na którą jak wiadomo jest niespecjalnie korzystna - 1 kWh kosztuje 68 gr. Nawet przy tej taryfie daje to ok. 20 zł/dobę czyli ok. 600 zł za miesiąc. Przy normalnej taryfie koszt energii elektrycznej wyniesie ok. 15 zł/dobę czyli ok. 450 zł na miesiąc. Dla porównania dam sąsiada mającego dom 20 m2 większy którego cala instalacja grzewcza na pelety z solarami wyniosła ok. 60 000 zł.. a mięsieczny koszt ogrzewania wynosi 750 zł co w skali całego sezonu daje ok. 5000 zł. Drugim źródłem porównania będzie mieszkanie w bloku z wielkiej płyty 82 m2 gdzie mieszkaliśmy przez 6 lat. Mieszkanie było dodatkowo docieplone z nowymi oknami i spółdzielnia brała miesięcznie 250 zł za samo ogrzewanie, czyli rocznie płaciliśmy 3000 zł. Przy czym staraliśmy się utrzymać ciepło na komfortowym poziomie ale pilnowaliśmy żeby termostaty ustawiać na noc i w godzinach pracy na niższą temperaturę.

Oczywiście na koniec sezonu grzewczego spółdzielnia za każdym razem przysyłała nam jakieś niedopłaty. A to 300 a to 600 a w tamtym roku to już przegięli i dostaliśmy niedopłaty 1600 zł. A ja specjalnie pilnowałem żeby skręcać kaloryfery bo już poprzednie 600 zł mnie wkurzyło. To co by było gdybym tego nie pilnował... 4500 zł niedopłaty jak mój brat??? Z powyższych wyliczeń wychodzi ze sezon grzewczy będzie mnie kosztował ok. 3000 zł. Jak dla mnie wynik jest rewelacyjny a jeśli do tego koszt inwestycji jest dużo niższy niż przy wszystkich "normalnych" instalacjach grzewczych. Z tego jasno wynika ze koszt inwestycji "normalnego" ogrzewania w porównaniu z grzejnikami JAWO nigdy się nie zwróci a jeśli już to za 30-50 lat.

Postawiam to wszystkim do przemyślenia.

Norbert

 

Grzejniki Jawo w Arkonka Szczecin

Grzejniki Jawo w restauracji Fontanna

Grzejniki Jawo w skansenie w Sanoku

Grzejniki Jawo w magazynie 'Dobry Wybór"

Grzejniki Jawo w mbanku

Kontakt

 506 490 369

info@ragnosystems.com.pl

info@taya.com.pl

 

 

 

wszystkie prawa zastrzeżone Taya 2010

Lipiec 2022/Zielona Góra

Prowadzę działalność usługowo pobytową od ponad 5 lat. Ponad dwa lata poszukiwałem alternatywnych form dla gazu , ogrzewania domu

270 metrów2 do mojej działalności.

Po zbadaniu rynku postanowiłem zadzwonić do Pani Anny Łuczaj – Ossowskiej z firmy TAYA w sprawie grzejników aluminiowych Jawo Jawotherm

ze sterowaniem elektronicznym i wyświetlaczem LCD.

 

Profesjonalna prezentacja Pani Anny produktu zmobilizowała mnie do zakupu najpierw jednego1600W =16B09NV+ LCD po wypróbowaniu

grzejnika w domu po chwili drugiego następniedwóch 2400W= 24B09NV+ LCD

Grzejniki super energooszczędne , ciepło jak z pieca kaflowego , moi klienci zachwyceni jakością ciepła . Między czasie zamontowałem

Fotowoltaikę i takie kaloryfery idealnie wpasowują się w luksus energooszczędności , a stopy zwrotu za

grzejniki i fotowoltaikę wzrosły z 15 % do 25 %. Aktualnie zamówiłem jeszcze dwa Grzejniki ; 2400W ,,, 24B09NV+ LCD.

Dla mnie takie ciepło w moim domu to samo dobro ,,,,Gratuluję produktu ,,, „niech ciepło i miłość będzie z nami”

Andrzej Gliwa Zielona Góra

 

 

 

CZERWIEC 2022, Kępno

Dzięki za wszystko.

Profesjonalna dostawa. Wypróbowałem grzejnik... jestem zachwycony.

FOTOWOLTAIKA+GRZEJNIKI LAMINA KONTRA FOTOWOLTAIKA+POMPA CIEPŁA tak to widzę - Pompa ciepła w temp. -10 st.

traci 10 % mocy, i zużywają ruchome elementy i wymaga serwisu. Za parę tygodni zamówię następny grzejnik,

wpierw muszę opanować sterowanie LCD.

 

 

 

Styczeń 2022/ Siemianowice Śląskie

Dorota i Dariusz J.

Witam w roku 2019 przy okazji remontu mieszkania postanowiliśmy zmienić sposób ogrzewania.Po burzy mózgów i dyskusjach zdecydowaliśmy się na ogrzewanie elektryczne .Pomysłów było wiele od piecy akumulacyjnych po promienniki na podczerwień internet jest pełen pomysłów.

Tu trafiliśmy wlasnie na grzejniki firmy Jawotherm które przypadły nam do gustu estetyką i parametrami grzewczymi.

Obecnie użytkujemy już trzeci okres grzewczy 4 szt . tych grzejników z seri "N" o różnej mocy w zależności od wielkości pomieszczenia.

Grzejniki posiadają funkcjonalny programator z możliwosciami wielu wariantów ustawień czasu i terminu włączenia i wyłączenia.

Dużym plusem jest łatwość montażu i podłączenia do prądu. Po przykręceniu uchwytów wiesza sie grzejnik wtyczka do gniazdka i można sobie precyzyjnie zaplananować cykle grzania.

Bardzo chcielibyśmy podziękować pani Annie Łuczaj-Ossowska za profesjonalną obsługę i doradztwo podczas planowania zakupu jak i potem

za pomoc i cierpliwe odpowiedzi na nasze pytania . Reasumując zakup grzejników Jawo to strzał w dziesiątkę są estetyczne i dają mnóstwo możliwości konfiguracji grzania w zależności od osobistych upodobań i potrzeb.

 

 

 

2021.07.29 Piotr Adamczyk

12.01.2018 roku zakupiłem 8 grzejników firmy JAWO z serii JAWOTHERM , zakupu dokonałem za pośrednictwem firmy TAYA Anna Łuczaj-Osowsska.

Zakupione grzejniki spełniają moje oczekiwania. Przed zakupem konsultowałem się kilkakrotnie z panią Anną Łuczaj – Ossowską , która udzielała

bardzo chętnie i wyczerpująco informacji na temat grzejników. Otrzymane informacje skłoniły mnie do zakupu.

Polecam grzejniki i fachowość pani Anny Łuczaj – Ossowskiej.

Piotr Adamczyk

 

 

 

Milanówek 2021

Serdecznie dziękuję Pani Annie Luczaj-Ossowskiej i

firmie TAYA za profesjonalne doradztwo przy

zakupie grzejnikow Jawo

Zakupiłem w 2011 roku kilkanaście grzejnikow o

różnej mocy,wszystkie ze sterowaniem

elektronicznym jestem zadowolony , działają

sprawnie są estetyczne i łatwe w utrzymaniu

spełniają moje oczekiwania.

Tak trzymać ,życzę wszystkiego dobrego i dziękuję ,

Zawsze polecam i będę polecać firmę.

Mariusz

 

 

 

Dariusz/ Cieszyn

Bardzo dziękuję za polecenie i sprzedaż profesjonalnych grzejników LAMINA.

Począwszy od rozmowy wstępnej do zrealizowania zamówienia, należy sobie życzyć takiej obsługi w innych punktach sprzedaży.

Pani Anna swoimi przemyślanymi zabiegami przekonała mnie do ponownego złożenia zamówienia w najbliższej przyszłości.

Same grzejniki spisują się doskonale, nie omieszkam wyposażyć w nie pozostałe pomieszczenia mojego domu.

Jeszcze raz szacunek za wspaniałą obsługe dla Pani Anny.

 

 

 

 

Smardzew/Listopad 2020

Grzejniki godne polecenia. My dołączyliśmy fotowoltaike półtora roku temu.Opłatę mamy dwa razy do roku i wynosi ona 9,45zł.

 

 

 

 

Małgorzata i Henryk/wrzesień 2020

 

Pragniemy serdecznie podziekowac Pani Annie Luczaj-Ossowskiej i firmie TAYA za profesjonalne doradztwo przy zakupie grzejnikow Jawotherm!

Zakupilismy w 2017 roku 5 grzejnikow o roznej mocy,wszystkie zesterowaniem elektronicznym i

jestesmy bardzo zadowoleni. Dzialaja sprawnie,sa proste w obsludze i moze przede wszystkim nie odczuwamy zadnych zmian przy zaplatach za

rachunki energii elektrycznej.Wlasnie postanowilismy dokupic nastepne 3 grzejniki do naszego domku letniskowego.

Jeszcze raz dziekujemy!

Malgorzata i Henryk

 

 

 

 

Krzysztof/Lipiec 2020

Kiedy kupowaliśmy w 2013 roku pierwszy grzejnik Jawotherm 2400N miałem pesymistyczne nastawienie czy zdoła ogrzać pokój 20m, w którym posiadałem dotychczas piec kaflowy z wkładami o łącznej mocy 3000W. Dzisiaj po ośmiu latach użytkowania mogę spokojnie powiedzieć
że grzejnik sprawdza się w 100 procentach jako bezawaryjny i ogrzewa pokój wystarczająco. Rachunki za energię nie wzrosły Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu i dlatego kupujemy następne grzejniki. Polecamy produkty Jawotherm oraz firmę TAYA za bardzo profesjonalną i miłą obsługę.
 

Krzysztof Gawor

 

 

 

Agata Morgan/Lipiec 20220

 

Cztery lata temu wraz z mezem kupilismy 5 grzejnikow roznych rozmiarow do naszego nowo wyremontowanego domu w Irlandii.

Grzejniki dobrze ogrzewaja pomieszczenia sa latwe w obsludze. Po gwarancji mielismy maly problem z jednym z grzejnikow ale firma natychmiast rozwiazala ten problem.

Polecamy

 

 

 

Dariusz/kwiecień 2020

 

Pierwsze grzejniki Jawo kupiłem w firmie Taya w 2015 roku. Za 5 sztuk zapłaciłem 15 000 zł i wystarczyło na ogrzewanie drewnianego

domu w górach o powierzchni 90 m2. Grzejniki włącza się do zwykłego gniazdka , mają wysoką sprawność i nie trzeba wykonywać

żadnej instalacji grzewczej ,pieców itp. W 2019 r. zainstalowałem fotowoltaikę o mocy 10 kW i po 5 latach prąd będę miał za darmo.

W 2020 r. dokupiłem kolejny grzejnik bo dom powiększyłem o 12m2. Mając grzejniki Jawo mam święty spokój

,długoletnią gwarancję + super obsługę w firmie Taya.

 

 

 

 

Katarzyna/Piaseczno

 

 Jestem bardzo zadowolona z grzejnika jawo, który nabyłam w styczniu tego roku. Potrzebowałam ogrzać pokój nad garażem, do

którego nie dochodzi ogrzewanie gazowe. Mimo dość słabej izolacji pomieszczenia grzejnik włączał się na

tyle rzadko, że rachunek półroczny za prąd, który  ostatnio otrzymałam, był zaskakująco zadowalający. 

Ze spokojem i przyjemnością myślę o kolejnym sezonie grzewczym.

Samo urządzenie jest wygodne w obsłudze, dopasowałam je do swoich potrzeb, działało bezawaryjnie, więc nie musiałam się nim dodatkowo

zajmować. Polecam także firmę Taya, pani Ania doradziła mi wybór odpowiedniego grzejnika, przesyłka, transakacja - wszystko odbyło się bardzo sprawnie.

 

 

 

Krzysztof Kałuża

 

Witam,

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i kompetencji Państwa Firmy w zakupie grzejników Jawo. Państwa oferta na grzejniki jest bardzo ciekawa i profesjonalna. Grzejniki, które zakupiliśmy i używamy do ogrzewania domu w górach są ekonomiczne i tanie w eksploatacji. Polecamy dla przyszłych potencjalnych nabywców.

Pozdrawiam Krzysztof Kałuża, Wrzesień 2017

 


 

Jacek 

 

POLECAM W 100% Grzejniki w ilości 10 sztuk ogrzewają powierzchnię około 160 metrów.

Bardzo prosta obsługa, a w związku z tym,że są na kółkach, po sezonie grzewczym są chowane do innego pomieszczenia i nie zajmują miejsca.

Koszty użytkowania zdecydowanie mniejsze niż przy tradycyjnym ogrzewaniu na prąd.

Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Szybka i kompleksowa realizacja zamówienia.

Gorąco polecam firmę Jawo.

Jacek Białystok

 

 

Beata Walczak

 

Firma godna polecenia! Grzejniki zdają egzamin, chociaż na początku byłam trochę nieufna bo było pewne ryzyko gdyż nie są

tanie i nie wiadomo było czy dadzą radę. Ale teraz nie żałuję i naprawdę polecam , zwłaszcza że w razie jakichkolwiek

problemów jest bardzo pomocna i kompetentna Pani Ania.

Wielkie podziękowania! Beata Walczak

 

 

Petrykowska

 

Chcę podziękować za pomoc w wyborze grzejników, w ich uruchomieniu i cierpliwość.

Więcej takich ludzi i o ile życie byłoby milsze. Miłego dnia życzę. Petrykowska 2018

 

 

Paweł

 

Jestem użytkownikiem 4 grzejników Jawo zakupionych w 2014 roku, Ogrzewam nimi dom o powierzchni ok 80 m2.

Jestem bardzo zadowolony z tego rodzaju ogrzewania ,zaletami są łatwość regulacji temperatury w pomieszczeniach, szybkie

ogrzanie pomieszczeń, bezobsługowość i bezgłośna praca. Roczne zapotrzebowanie na prąd dla całego domu wraz z grzejnikami wyszło

mi 5800 Kwh. W mojej opinii grzejniki warte swojej ceny . Polecam firmę Taya , dziękuję za profesjonalne

podejście do klienta ,szybką realizację zamówienia . Serdecznie pozdrawiam pani Aniu.

Paweł Toruń 2018 r.

 

 

Dorota

 

Witam, z grzejników Państwa firmy korzystam już od około 2 lat. Jestem bardzo zadowolona zarówno z oszczędności jaką przyniosła mi ta

inwestycja, jak i z wygody jaką za sobą niesie.  Rachunki nawet przy dużych mrozach zimą są jak najbardziej optymalne, co więcej możliwość 

zaprogramowania instalacji daje komfort pełnej kontroli utrzymania żądanej temperatury w każdym momencie dnia (szczególnie istotne przy

częstych wyjazdach). W przeciągu 2 lat użytkowania nie spotkałam się z żadną niedogodnością w ich funkcjonowaniu. 

Aktualnie dokonałam kolejnego zakupu na następne mieszkanie, także szczerze wszystkim polecam!

Oczywiście należy dodać o sympatycznej i bardzo profesjonalnej obsłudze Pani Ani.

Dorota - okolice Giżycka

 

 

Teresa i Zygmunt

Kupiliśmy w ubiegłym roku grzejnik Jawo

Uważamy zakup za bardzo udany, ponieważ rachunek za prąd jest znacznie niższy, jest to dla nas duża sprawa bo w mieszkaniu mamy tylko ogrzewanie elektryczne. Zakupu dokonaliśmy w Kochlicach k/Legnicy. Spotkaliśmy się z miłą obsługą. Zawsze służy nam głosem doradczym, kiedy potrzebujemy doraźnej pomocy. Grzejniki Jawo są rewelacyjne. Teresa i Zygmunt

 

Marek

Grzejniki Jawo (5 sztuk) kupiłem niedawno.

Musiałem dostosować instalację elektryczną w mieszkaniu do nowych warunków - to nie był wysoki koszt. Obecnie uruchamiam grzanie w poszczególnych pomieszczeniach mieszkania. Nie potrafię powiedzieć jakie będą koszty eksploatacyjne nowego systemu ogrzewania mieszkania. Mogę za to powiedzieć, że kontakt z p. Anią za każdym razem był nie tylko wysoce merytoryczny, ale również niezwykle sympatyczny.Poczynając od doboru mocy grzejników do poszczególnych pomieszczeń, poprzez etap zakupów i dostawy, kończąc na pomocy w poprawnym uruchomieniu grzejników. Po sezonie grzewczym uzupełnię opinię w/s kosztów.

Marek

 

Monika Daszkiewicz

Witam serdecznie!

Pragnę gorąco podziękować za profesjonalną obsługę i doradztwo w doborze grzejników firmy JAWO. Jest to dla mnie udana inwestycja grzewcza bez konieczności projektowania kominów oraz montażu co i czekania na wszelkie pozwolenia.  Grzejniki zgodnie z Pani informacją są bardzo wydajne i energooszczędne. Szczerze dziękuję i mogę śmiało polecić innym Pani grzejniki.

Z pozdrowieniami, Monika Daszkiewicz

 

Małgorzata Kędzierska

Dwukrotnie kupowałam grzejniki Jawo Jawotherm u Pani Ani. Grzejniki są rewelacyjne, ogrzewają mój drewniany dom w górach ( 60 m2), a w tym roku temperatury spadały do -22 stopni. Oczywiście powstaje pytanie ile kosztował mnie prąd. Tutaj kolejna miła wiadomość koszt ogrzewania jest niższy niż koszt ogrzewania 72 m2 mieszkania w mieście. Polecam z cała odpowiedzialnością produkt i sprzedawcę.

Wszyscy lubimy kupić dobry produkt i być traktowanymi jako ci najważniejsi klienci. Te wymagania są spełnione przy zakupie grzejników Jawo u Pani Ani. Polecam serdecznie i dziękuje. Małgorzata Kędzierska

 

TBS Tychy

Dzień dobry,

Jako firma wynajmująca lokale mieszkalne zakupiliśmy ponad 10 sztuk grzejników aluminiowych z serii Jawotherm ze sterowaniem elektronicznym i wyświetlaczem LCD o mocy od 400 W do 3000 W.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Grzejniki działają bez żadnych problemów. Najważniejsze, że zadowoleni są użytkownicy

naszych lokali mieszkalnych. Z czystym sumieniem polecamy zakupy w firmie TAYA.

Podkreślamy również profesjonalizm i zaangażowanie Pani Ani.

Artur Wyżkiewicz Tyskie TBS Sp. z o.o.

 

Paweł

Zakupiłem w 2017 roku 3 grzejniki Jawotherm. Nie jestem osobą, która boi się nowości ale kwestia prądu i zużycia energii zawsze była podszyta wątpliwościami. Po pełnym sezonie grzewczym mogę podzielić się swoją opinią. Przede wszystkim bezobsługowa praca, równomierne ciepło i moje decydowanie jak, gdzie i kiedy ma być ogrzewanie pomieszczenie. Inwestycja była dla mnie opłacalna a grzejniki w 100% tłumaczą swoją cenę.

Obsługa i pomoc Klientowi godna polecenia, Paweł

 

Andrzej Wójcik

Jestem użytkownikiem grzejników Jawo Jawotherm, które bardzo polecam. W ostatnim sezonie grzewczym miałem małą awarię, potrzebna była drobna część.Z pomocą przyszła mi Pani Ania z firmy Taya, która prowadzi też serwis tych grzejników.

Pomoc w pełni fachowa i kompetentna i przede wszystkim błyskawiczna dostawa. Wiem że na wiedzę i doświadczenie pracowników

tej firmy zawsze można liczyć. To pełny profesjonalizm.

 

Drzewiecki Design

Jako właściciel firmy Drzewiecki Design

produkującej oprogramowanie na potrzeby lotnictwa, chciałbym wyrazić wdzięczność pani Annie Łuczaj-Ossowskiej za wybitnie profesjonalną, miłą, sprawną i pomocną obsługę klienta, mimo licznych zmian w zamówieniach, które musieliśmy wprowadzać.

Ponadto pragnę z przyjemnością podkreślić bardzo wysoką jakość i wydajność produktów Jawo, gwarantujących wyraźne oszczędności tak w lokalu użytkowym jak i w warunkach domowych, oferując jednocześnie sprzęt wyglądający bardzo nowocześnie, który może stanowić element dekoracyjny pomieszczenia." Pozdrawiam SD

 

Celestyna Osiak

Grzejniki Jawo z firmy Taya

używam od roku 2007, w tym momencie już na 3 nieruchomościach. Są oszczędne i niezawodne. Dodatkowo, pani Anna Łuczaj - Ossowska niezwykle dba o klienta i można na nią zawsze liczyć. Grzejniki poleciłam już kilku osobom i są bardzo zadowoleni. Z ogromną przyjemnością piszę tę rekomendację, gdyż i grzejniki są bardzo dobre i obsługa klienta w firmie Taya jest na wysokim poziomie.

Polecam!

CELestyna D. Osiak, biznes coach i inwestor

 

Gdańsk

Witam,

Właścicielem 6-ciu grzejników Jawo jestem od 2007 roku. Z własnym sterowaniem w każdym pomieszczeniu świetnie zdają egzamin. Długo trzymają ciepło a termostaty pozwalają na podtrzymywanie zadanej temperatury w mieszkaniu. Ważna z punktu widzenia użytkownika jest możliwość samodzielnego wykonania instalacji (220V) oraz zamocowania grzejników. Mimo upływu trzech lat ( w tym surowa zima 2009/2010) grzejniki sprawują się bez zarzutu. 

Poziom niezawodności przekłada się na cenę grzejników ale gdybym musiał ponownie inwestować w ogrzewanie kupił bym grzejniki Jawo. Pozdrawiam - Andrzej (Gdańsk)

 

Katarzyna

Sroga zima, zbyt mała skuteczność ogrzewania

i bardzo wysokie rachunki za prąd zmusiły mnie do zmiany grzejników. Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na zakup grzejników JAWO w wersji aluminiowej z termostatami LCD. Grzejniki są dziecinnie proste w montażu i w obsłudze. Błyskawicznie ogrzewają pokoje i już pierwszy rachunek za prąd pokazał ,ze są bardzo oszczędne. Przy starych grzejnikach płaciłam za prąd około 800 zł miesięcznie, a po założeniu grzejników JAWO niewiele ponad 300 zl. Pani z firmy JAWO pomogła mi w prawidłowym doborze grzejników i przekonała mnie, ze bez problemu poradzę sobie sama z wymiana. I poradziłam sobie :)

Katarzyna (Warszawa) 2010

 

Warszawa

Witam. Grzejnik Jawo jest rewelacyjny, długo trzyma ciepło, jestem zadowolona z użytkowania tego grzejnika. Po za tym jego wygląd jest estetyczny, nowoczesny i doskonale spełnia swoje funkcje. Polecam wszystkim zainteresowanym:)

Klient (Warszawa) 2011

 

Gdańsk 

Witam serdecznie. Rzeczywiście jestem zadowolony z grzejników u Państwa kupionych. Są bardzo wydajne. Polecam jak najbardziej wszystkim zainteresowanym bo warto zainwestować.

Pozdrawiam. Klient (Gdańsk) 2011

 

Krystyna

Witam,

jestem posiadaczką 3 grzejników Jawotherm, aluminiowych z termostatem LCD.
Poprzednio miałam zainstalowane grzejniki konwekcyjne, lecz wysokie opłaty za prąd zmusiły mnie do poszukiwania bardziej oszczędnych.Przypadkowo, przeglądając czasopismo o ogrzewaniu domu natrafiłam właśnie na grzejniki Jawo.Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na kupno najpierw jednego. Po zainstalowaniu i przyjrzeniu się jego pracy, dokupiłam następne dwa, a zamierzam dokupić jeszcze jeden. Nie ukrywam, że ze względu na dość wysoką jak na nasze warunki ceny, nie kupiłam wszystkich za jednym razem. Z pracy grzejników jestem bardzo zadowolona. Pierwszy rachunek za prąd był mniejszy o 471 zł.Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwosci. Są estetyczne, wygodne w zaprogramowaniu. W każdym pomieszczeniu temperatura jaką sobie ustalimy.

Pozdrawiam, Krystyna z Warszawy 2012

 

Darek

Witam,

Posiadam grzejniki Jawo od 5 lat, podzielam opinie posiadaczy tych grzejników - są rewelacyjne. Od czasu kiedy je eksploatuje, nie przerażają mnie rachunki za prad. Pozdrawiam, Darek z Wrocławia 2012

 

Barbara

Na początku kupiłam jeden grzejnik, dla sprawdzenia. Dałam go do pokoju gdzie przebywam najczęściej. Byłam zaskoczona jak szybko nagrzewa pomieszczenie i jak mało czasu zajmuje mu utrzymywanie wybranej przeze mnie temperatury. 

Rachunek za prąd jest mniejszy. Grzejniki są drogie

ale nie żałuję tej inwestycji.

Barbara ,Gdyna

 

 

Hieronim

Witam, grzejnik jaki zakupiłem u Pani sprawuje się świetnie, komfort cieplny jest nieporównywalnie wyższy niż ten jaki dawał mi grzejnik konwektorowy innej firmy. Zastanawiam się nad zakupem kolejnego.

Hieronim

 

Eugeniusz

W ogólnym podsumowaniu przeprowadzonej transakcji chciałbym Państwu podziękować za rzetelność i solidność jak też za szybkość reakcji. Dziękuję i pozdrawiam. Miłego dnia i multum klientów. Eugeniusz

 

Ewa

Bardzo dziękuję za pomoc w wybraniu odpowiedniego grzejnika do mojej łazienki (JAWO Jawotherm). Natychmiast po ustawieniu termostatu włączyłam grzejnik. Po kilku chwilach termostat wyłączył grzejnik a zakumulowane ciepło zostało uwalniane, a po kilku minutach w łazience zrobiło się ciepło zgodnie z zaprogramowaną temperaturą. Jestem bardzo zadowolona, bo grzejnik bardzo rzadko się włącza a temperatura utrzymuje się cały czas taka sama. Poza tym grzejnik wykonany jest bardzo estetycznie. Zamierzam kupić jeszcze jeden do drugiego pomieszczenia, bo koszty eksploatacji są niesłychanie niższe niż innego typu grzejniki elektryczne jakie przedtem użytkowałam

Pozdrawiam Ewa Z

 

Bartłomiej

Jestem posiadaczem 5 grzejników Jawo, aluminiowych z termostatem od ponad 5 lat. Na początku chciałem instalować c.o. ale dałem sobie spokój kiedy kupiłem i wypróbowałem pierwsze 2 grzejniki Jawo. Owszem na początku trzeba ponieść koszty ale inwestycja się zwraca bardzo szybko sensownymi rachunkami za prąd, wygodą i prostotą działania. Poza tym w przypadku mojego mieszkania (powojenna kamienica) to było najlepsze rozwiązanie.” Bartłomiej, Sosnowiec

 

Anna

Witam Państwa! :)

Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna, bez żadnych problemów można uzyskać zrozumiałe informacje oraz miło i sprawnie przebiega zakup grzejników JAWO. Jestem bardzo zadowolona że takie fachowe firmy istnieją na naszym Polskim rynku. Wierzy się wówczas w to, że są uczciwi ludzie którzy chcą współpracować i podzielić się nowymi, lepszymi rozwiązaniami. Grzejniki już pracują, pokazały co potrafią po 15-stu minutach pracy... szczerze mówiąc? Byłam w ciężkim szoku! Rodzice również.Teraz została nam kwestia nauki programowania tego złota :)Ślicznie dziękuje za zaufanie i współprace, w przyszłym roku kolejne zamówienia będą na pewno.

Pozdrawiam Anna - Zabrze.

 

Mysłowice

Witam,

Użytkuję grzejnik Jawo od wielu lat. Grzejnik mam zamontowany w domu w górach. Służy mi, jako zabezpieczenie przed zamarzaniem instalacji w zimie, oraz do ogrzewania łazienki, kiedy tam mieszkam. Pomimo niewielkiej mocy (800 Watt) spisuje się znakomicie. Bardzo szybko doprowadza do zadanej temperatury pomieszczenia. Nie ma żadnych awarii, farba nie zmienia koloru, a przede wszystkim jest bardzo oszczędny. Obecnie zamierzam kupić kolejny taki grzejnik do następnego pomieszczenia.

Pozdrawiam, Klient, Mysłowice

 

Poznań

Prowadzę Administrację Nieruchomości.

Z powodu wzrastających opłat za ogrzewanie gazowe, postanowiliśmy przejść na ogrzewanie elektryczne. Dowiedzieliśmy się, że są bardzo oszczędne i łatwe w obsłudze grzejniki "Jawo". Nie potrzebują też przyłącza tzw. siły. Dwa grzejniki działają już od paru sezonów grzewczych w pomieszczeniach biurowych. Ostatnio dokupiliśmy taki grzejnik do kawiarni. Użytkownicy są z grzejników a zwłaszcza z niskich rachunków za prąd bardzo zadowoleni. Firma "Taya" jest bardzo kompetentna i sprawnie realizuje zamówienia.

Klient, Poznań

 

Lubelskie

Posiadam już grzejnik Jawo 2400W zakupiony w firmie TAYA.

Użytkuję go od początku sezonu grzewczego 2013/2014. Przy decyzji o jego zakupie miałem trochę obaw co do jego "energożerności", jednak już w styczniu br. po otrzymaniu rachunku z Zakł.Energ. byłem mile zaskoczony. Jest naprawdę energooszczędny a przede wszystkim wydajny w stosunku do zapotrzebowania na ciepło. Praktycznie ogrzewa mieszkanie o metrażu 32 m 2 .mimo iż blok nie jest ocieplony. Dopiero bardzo niskie temperatury /- 15 st.C / pokazały, że zachodzi potrzeba dokupienia jeszcze 2 szt. takich grzejników o mniejszej mocy /800 W/ do kuchni i łazienki aby w duże mrozy wymóc naturalną cyrkulację ciepła w pomieszczeniach. W sumie, jak dotychczas ogrzewanie tym grzejnikiem kosztuje mnie tyle samo co koszt ogrzewania z kotłowni blokowej na ekogroszek. Zaletą tych grzejników jest bardzo łatwe sterowanie nimi.

Klient , Lubelskie

 

Krzysztof

Witam. Chciałbym zamieścić opinie na temat zakupionych u Państwa grzejników.

Właścicielem 11 grzejników Jawo w wersji z elektronicznym termostatem jestem od 2012 roku. Na początku zakupiłem jeden grzejnik do pokoju córki, którego nie mogłem dostatecznie dogrzać w sezonie grzewczym ( dom murowany - ogrzewanie kominkowe z rozprowadzenie grawitacyjnym ciepłego powietrza). Po sprawdzeniu jak działa zakupiony grzejnik wraz z żoną doszedłem do wniosku ,że będzie to idealne ogrzewanie dla naszego domu i po krótkim czasie zakupiliśmy grzejniki do pozostałych pomieszczeń. Grzejniki dosyć szybko nagrzewają pomieszczenia i równomiernie rozprowadzają ciepło. Dziękuje za profesjonalną i miłą obsługę przy zakupie grzejników. Krzysztof E. ( woj. pomorskie )

 

Marcin Pioskowik

Poniżej kilka słów nt zakupu grzejnika Jawotherm 3000N, którego jesteśmy posiadaczem i używamy go od września 2013 roku.

Grzejnik kupiony na potrzeby ogrzania salonu o pow. ok 20m2 wraz z aneksem kuchennym. Z początku były oczywiście obawy, czy grzejnik poradzi sobie z tym wyzwaniem i właściwie rozprowadzi ciepło po pomieszczeniach (mieszkanie w kamienicy, wysokość pomieszczeń - 2.80m). Już po kilku dniach (w okresie jesiennym) obawy zostały rozwiane - grzejnik znakomicie się spisał, utrzymując zadaną temperaturę. Tak samo spisywał się w okresie zimowym. Duże możliwości programatora, z którego obsługą nie ma najmniejszych problemów. Na koniec rzecz najważniejsza - zużycie energii - rachunki pozytywnie nas zaskoczyły, były jak najbardziej akceptowalne, nawet w najzimniejszych miesiącach (taryfa dzień/noc, grzejnik zaprogramowany na temp. ok 21 C). Określenie “energooszczędny” w przypadku grzejnika Jawotherm jest jak najbardziej trafione - dowodem na to jest fakt, że w tym roku zdecydowaliśmy się na zakup kolejnego modelu - tym razem o mocy 2000W, z przeznaczeniem do pokoju dziecięcego.

Serdecznie pozdrawiam, Marcin Pioskowik

 

Andrzej Gierszewski

Jestem posiadaczem 7 grzejników JAWO

od ponad 2 lat, są rewelacyjne. Ogrzewają mieszkanie w starym budynku, średnio ocieplonym. Koszt energii w skali sezonu grzewczego nie przekracza kosztów grzania koksem. Podstawowe zalety grzejników JAWO; - stała temperatura żądana w domu; - prosty sposób sterowania temperaturą w pomieszczeniach; - świetnie trzymają żądaną temperaturę w pomieszczeniu; - są estetyczne i proste w obsłudze. Jeszcze jedno - zgłosiłem w firmie TAYA uszkodzenie jednego panelu sterującego, co łatwo sprawdzić. Mimo, że minął okres gwarancyjny, szefowa firmy w rozmowie telefonicznej zaproponowała przysłanie nowego panelu bez żadnych kosztów. Z taką firmą współpraca to przyjemność. Pozdrawiam Andrzej Gierszewski

 

Ewa Bartosz

Ewa / Zielona Góra 25-11-2014

W maju zakupiłam dwa grzejniki Jawo 2000 wat do biura. Grzejniki okazały się niesamowicie estetyczne, łatwe w zaprogramowaniu i montażu. Dopiero zamontowane więc trudno ocenić koszt energi elektrycznej. Dużym plusem jest możliwość regulowania temperatury, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Zauważywszy na komfort, czystość, estetykę i co najważniejsze ekonomiczne spojrzenie na tą kwestię mogę stwierdzić, że jestem z wyboru zadowolona. Jakość obsługi i informacja o produkcie oraz doradztwo co do wielkości grzejników -super.

Firmę polecam jako profesjonalistów w tym co robi. Pozdrawiam Ewa Bartosz

 

Sebastian Sokół

Zakupiliśmy 5 grzejników Jawo

na dom o pow ok 80 m2, szczerze mówiąc nie korzystamy ze wszystkich gdyż jeden duży i dwa mniejsze świetnie zdają egzamin. Jeśli chodzi o rachunki nieznacznie wzrosły. Wygoda, komfort i bezpieczenstwo jaki nam dają jest adekwatny do ceny jaka zapłaciliśmy. Polecamy serdecznie

Sebastian Sokól, 2015

 

Małgorzata

Witam!

Pani Aniu, zakup grzejników Jawo,to moja najlepsza inwestycja minionego roku. Mieszkam w kamienicy,na parterze,wys. pokoi to 2,80 m i miałam obawy,czy ogrzeją mój niemały metraż. Wreszcie mamy ciepło! Szczerze polecam! Obsługa i pomoc Pani Ani przy wyborze odpowiednich grzejników nie zastąpiona.

Profesjonalizm w 100%. Małgorzata z Krakowa, 2015

 

Małgorzata i Piotr Kołoszczykowie

23.04.2015 Witamy Państwa,

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami 6-ciu grzejników firmy Jawo GmbH od grudnia 2012 roku. Trzy zimy, kilka chłodnych wiosen i jesieni pozwoliły nam na potwierdzenie pozytywnych opinii o zaletach tego typu ogrzewania w nowym drewnianym domku zawartych w Internecie i na stronach firmy. W dotychczasowym mieszkaniu dwupoziomowym posiadamy niezależne ogrzewanie piecem gazowym.

Stąd mogliśmy porównać wydatki ogrzewania paliwami gazowymi z ww. ogrzewaniem elektrycznym. Ogrzewanie grzejnikami firmy Jawo ma dwie najważniejsze zalety: - są ekonomiczniejsze od gazowego ogrzewania o około 40%; - gwarantują stabilność kosztową i niezależność zasilania, bowiem energia elektryczna produkowana jest w Polsce a nie przez monopolistycznych dostawców z zagranicy. Ww. sposób ogrzewania jest naszym zdaniem optymalny w polskich realiach i polecamy go zainteresowanym znajomym. Niezależnie od wymienionych walorów zakupionego produktu serdecznie dziękujemy Państwu za miłe i fachowe doradztwo, przekazanie profesjonalnych materiałów informacyjnych oraz kredytowych.

Małgorzata i Piotr Kołoszczykowie ; Warszawa

 

Kraków

Zimę 2015/2016 spędziłam w mieszkaniu ogrzewanym grzejnikami JAWO.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z ich wydajności, kosztów użytkowania i komfortu, jaki niesie możliwość precyzyjnego sterowania temperaturą w pomieszczeniach. Istotny dla mnie jest też wygląd grzejników, perfekcyjne wykonanie detali. Chwalę też sobie jakość obsługi - po sezonie użytkowania mogę powiedzieć, że grzejniki zostały dobrane optymalnie. Mieszkam w stuletniej kamienicy, która nie jest ocieplona, a pomieszczenia są wysokie na 3,5 m. W tych trudnych warunkach, zmiana ogrzewania z pieców kaflowych z grzałką elektryczną na piece JAWO przyniosła w poprzednim sezonie oszczędność ok. 1/3 kosztów. Warto też podkreślić życzliwość i szybkość komunikacji, co przy zakupach przez Internet jest dla mnie szczególnie ważne.

Klientka z Krakowa Październik 2016

 

Tomasz

Gorąco polecam grzejniki JAWO i firmę Taya,

która jest ich dystrybutorem w Polsce. Grzejniki są proste w montażu i estetyczne, z wygodnym programatorem. Długo wahałem się jakie grzejniki wybrać z dostępnych na rynku, w końcu wybrałem grzejniki JAWO i jestem w 100% zadowolony. Obsługa klienta w firmie Taya jest na najwyższym poziomie, z ich pomocą wybrałem do swojego nowego mieszkania (kawalerka 35 m2) 2 grzejniki o mocy 2000W. Grzejniki spisują się znakomicie,są oszczędne i utrzymują zadaną temperaturę. Tomasz, Gliwice,