Masz pytania lub szukasz instalatora?

Chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami        +48 506 490 369  lub info@ragnosystems.com.pl

Niezależnie od tego, czy jest to biuro, powierzchnia handlowa, budynek mieszkalny, hotel, restauracja, magazyn czy inny projekt, wykorzystanie technologii Loxone pozwala zwiększyć wartość każdego budynku i znacznie skrócić zwrot z inwestycji dzięki efektywnemu zarządzaniu energią. Ponadto budynek automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkowników, zapewniając przyjemne i komfortowe warunki do życia i pracy.Turbo zwrot z inwestycji

Loxone łączy wszystkie komponenty inteligentnego budynku. Liczne otwarte interfejsy sprawiają, że system jest nieskończenie elastyczny. Umożliwia to unikalne na skalę światową, kompleksowe zarządzanie energią i otwiera liczne możliwości oszczędzania energii. Mamy to, co inni obiecują – działające rozwiązanie do każdego projektu i pod każde wymagania.

 

Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i wieloma innymi funkcjami znacznie zmniejsza zużycie energii. Prowadzi to do istotnych oszczędności w kosztach operacyjnych.

Integracja systemów fotowoltaicznych to kolejny sposób na zwiększenie efektywności energetycznej. W ten sposób samodzielnie wyprodukowana energia elektryczna jest wykorzystywana w sposób ukierunkowany, a zużycie własne wzrasta. W aplikacji Loxone wszystkie istotne dane dotyczące zarządzania energiąwizualizowane w atrakcyjny sposób. Szczegółowe statystyki dostarczają pomocnych informacji i umożliwiają odkrycie kolejnych potencjałów w zakresie oszczędzania energii.

Aby w pełni wykorzystać potencjał automatyki budynkowej i czerpać korzyści z oszczędności, ważne jest kompleksowe podejście. Dzięki elastyczności Loxone, system może być rozbudowany w dowolnym momencie, a zakres funkcji może być indywidualnie dostosowany do projektu.

 

Automatyzacja ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia, zacieniania i innych funkcji pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię. Oświetlenie, zacienianie i klimat wewnętrzny automatycznie dostosowują się do potrzeb użytkowników w budynku, zapewniając w ten sposób przyjemne i komfortowe życie, co przekłada się na lepsze samopoczucie i wyższą wydajność. Ręczna interwencja jest możliwa w dowolnym momencie za pośrednictwem elementów sterujących lub aplikacji Loxone dzięki prostej i intuicyjnej koncepcji obsługi.

 

Inteligentny dom Loxone to coś więcej niż tylko technologia. To sposób na życie, w którym priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczna. Dzięki Loxone możesz zaprojektować swój dom tak, aby odpowiadał twoim potrzebom i stylowi życia. A ponieważ twój dom wykona wiele rzeczy sam, ty zyskasz więcej czasu na naprawdę ważne rzeczy.

 

Gdy nie ma cię w domu, ogrzewanie lub chłodzenie w inteligentnym domu Loxone jest wyłączane w celu oszczędności energii. Przed twoim powrotem, Loxone przywraca temperaturę komfortową. W ten sposób zawsze możesz cieszyć się przyjemnym klimatem i jednocześnie oszczędzać energię.

Kontakt

 506 490 369

info@ragnosystems.com.pl

info@taya.com.pl

 

 

 

wszystkie prawa zastrzeżone Taya 2010