Masz pytania lub szukasz instalatora?

Chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami      +48 506 490 369  lub   info@ragnosystems.com.pl

Wzrastająca tendencja do uszczelniania domów powoduje wzrost ryzyka nadmiernego poziomu wilgoci i ograniczenie jakości powietrza w pomieszczeniach. Ta nadmierna wilgotność spowodowana niewystarczającą wentylacją może nie tylko uszkodzić konstrukcję budynku, ale także własne zdrowie i witalność. Optymalnym rozwiązaniem jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Jednostka wentylacyjna zapewnia wydajną wentylację Twojego nowego domu, ponieważ nowy budynek nie może zapewnić komfortu i sprawności energetycznej przy samej naturalnej wentylacji. Mechaniczna wentylacja z odzyskiem energii oznacza ciągłe zastępowanie zużytego powietrza wewnętrznego świeżym i przefiltrowanym powietrzem z zewnątrz. Zimą świeże powietrze nawiewane jest ogrzewane przez zużyte powietrze wywiewane, w miarę przechodzenia strumieni powietrza przez Futurę. W rezultacie świeże powietrze odzyskuje zarówno ciepło, jak i wilgoć a dzięki dołączonym filtrom odfiltrowuje kurz, pyłki i alergeny.

Twój dom jest wentylowany nawet przy zamkniętych oknach. Możesz je otwierać, kiedy chcesz, ale w porach roku kiedy pożądane jest zatrzymanie energii cieplnej w środku, Twoja rodzina może nadal cieszyć się świeżym powietrzem dzięki ciągłej wymianie powietrza. Futura automatycznie dostosowuje poziom wentylacji aby zapewnić optymalną jakość powietrza w pomieszczeniach na podstawie informacji z czujników.

 

Bardzo małe zużycie energii nawet w mroźne dni

 

Futura najlepiej prezentuje swoje możliwości zimą, tj w okresie, w którym odzysk ciepła jest najbardziej potrzebny. Dzięki swojej wyjątkowości konstrukcji, która doskonale wykorzystuje prawa fizyki, urządzenie działa bez wymaganego w inny sposób wstępnego podgrzewania i zawsze zachowując zrównoważoną pracę wentylatorów, nawet podczas silnych mrozów.

Automatyczna praca

 

Futura jest mądra i sama zażąda konserwacji lub wymiany zatkanych filtrów. Jest wyposażona w automatyczne czyszczenie wymiennika odzysku ciepła, które utrzymuje urządzenie w idealnym stanie technicznym i ułatwia rutynową konserwację. Czujnik CO2 jest częścią standardowego wyposażenia i stale dostosowuje poziom wentylacji do wymaganej przez Ciebie jakości środowiska wewnętrznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 506 490 369

info@ragnosystems.com.pl

info@taya.com.pl

 

 

 

wszystkie prawa zastrzeżone Taya 2010